آدرس تهران، شهران،خیابان وسک، کوچه ارکیده، برج کاشانه 3 طبقه9
شماره های تماس (+98)9128807076

پخش سازه کناف ایران

پخش سازه کناف ایران

سازه کناف چیست ؟آیا  سازه کناف در طراحی و دکوراسیون نقشی هم دارد ؟ شاید خیلی از افراد اطلاع کافی در رابطه با سازه کناف نداشته باشند ، در ادامه این مطلب به بررسی سازه کناف سقف و دیوار می پردازیم با ما همراه باشید .

 کناف  از سازه هایی با نام Fو U  یا همان استاد و رانر تشکیل شده است . قطعات این  گالوانیزه به منظور  سقف های کاذب و  یا زمین  استفاده می شوند . برای ساخت  سقف های کاذب و دیوار کناف لازم است  پانل  های کناف  بر این سازه های پیچ شوند .

پخش سازه کناف ایران

پخش سازه کناف ایران

انواع سازه کدامند ؟

سازه C یا  استاد

این سازه تشکیل شده است از اجزای  عمودی ، ساختار  قاب فولادی  در دیوار های خشک.سازه U  در فواصل 30 40 و یا حتی 60  سانتیمتر  به صورت قائم  ،به منظور زیر سازی  برای نصب  پنل ها کاربرد دارند .  مقطع این پروفیل  در دونوع استاندارد NFوDIN تولید می شوند  که به صوررت C شکل  هستند  و در اندازه های 50 70 75 و 100 میلی متر  از یکدیگر  نصب می شوند .

سازه U یا رانر

 اما این نوع سازه ساختار افقی قاب فولادی  را در دیوار های خشک تشکیل می دهد . از سازه رانر در سقف و کف استفاده می کنند . از آن جهت  از این نوع سازه  با  نام U  یاد می کنند  که مقطع آن به شکل U می باشد  و  همچون  سازه استاد در دو نوع NF و DIN تولید و در بازار عرضه می گردند .

سازه  سقفی

سازه سقفی  از اجزای اصلی  زیر سازی  سقف  های کاذب 112D می باشند . مقطع این سازه نیز U  شکل است  و به عنوان  سازه باربر و یا  سازه پنل  خور عمل می کنند . سازه سقفی در بازار در دو نوع F47 و CD60  عرضه می گردند .

سازه تراز

این سازه همانطور که از نامش پیداست تراز سقف را تعیین می کند  و لازم است تا به دیوار متصل گردد . سازه تراز به عنوان  یک  عامل اصلی برای ایجاد حاشیه های سقف عمل می کند . این نوع سازه کاربرد های فراوانی دارد ، همچنین می توان از آن در  ساختار های دارای  عایق بندی صوتی و زیر سازی برای محل های شکست های سقف استفاده کرد . در بازار این نوع سازه  در دو نوع UD28 و L25 وجود دارند .

دکوراسیون داخلی میلاد که سابقه بالایی در زمینه پخش و اجرای کناف ایران دارد  بر اساس خواسته و علایق مشتری بهترین نوع  تجهیزات را در زیر سازی  و دکوراسیون استفاده می کنند .

پاسخ

شانزده − 11 =